اتوبار غرب که مناطق غربی تهران و نیز مناطق غربی کشور را شامل می شود سرویس گیری از این مناطق را دربر می دارد. در اتوبار و باربری بعد مسافت ، فاکتوری برای انتخاب خواهد بود زیرا که کاهش هزینه را به دنبال خواهد داشت. نزدیک ترین اتوبار به موقیعت مکانی شما موجب خواهد شد که برای حمل بار و لوازم خود آن را انتخاب کنید.

تهران به دلیل وسعت مکانی که دارد به مناطق مختلف تهران شمال ، تهران جنوب ، تهران شرق و تهران غرب تقسیم گردیده است. اتوبار غرب تهران در مناطق مختلف پونک ، پیامبر ، صادقیه ، ستارخان ، اشرفی اصفهانی ، جنت آباد ، دهکده المپیک ، شهر زیبا ، شهران و غیره تقسیم بندی می شود. اتوبار و باربری جهانی با تضمین در سالم رساندن لوازم و اثاثیه شما آماده خدمت رسانی به شما می باشد و بهترین مسیرها را برای رفت و آمد و رساندن لوزام شما انتخاب می نماید.

اتوبار در غرب تهران

اتوبار غرب تهران در مناطق و محلات متعددی از تهران را شامل می شود شمال غربی تهران و همچنین جنئب غربی تهران خود شامل محله های مختلفی می شود. المپیک ، کوهسار ، شهران ، کن ، شهر زیبا ، ستارخان ، صادقیه ، اشرفی اصفهانی ، تهرانسر ، پونک ، هوانیروز ، فتح تمامی از محلاتی هستند که در غرب تهران می باشند