سرخط خبرها
خانه / اخبار ورزشی / ثبت جریمه برای سرعت ۶۹۶ کیلومتر بر ساعت! + احمدزاده به بازی پرسپولیس و الجزیره می‌رسد – اتوبار جهان

ثبت جریمه برای سرعت ۶۹۶ کیلومتر بر ساعت! + احمدزاده به بازی پرسپولیس و الجزیره می‌رسد – اتوبار جهان

وبسایت هفت صبح: یک رادار پلیس راهنمایی و رانندگی در بلژیک سرعت غیرمجاز یک خودرو را ۶۹۶ کیلومتر بر ساعت ثبت کرد
به گزارش یورونیوز، راننده این خودرو که در اتوبانی در نزدیک مرز فرانسه رانندگی کرده بود از دیدن نامه جریمه پلیس که در آن این سرعت عجیب ذکر شده بود شفگت‌زده شد.

راننده جوان که نمی‌توانست باور کند با خودروی “اوپل آسترا”ی خود چنین رکوردی را ثبت کرده در حالی که نامه را در دست داشت راهی اداره پلیس شد و از مأموران توضیح خواست.

پلیس قول داد که این اشتباه نامعمول را تصحیح کند و راننده جوان هم برای مزاح عکس برگه جریمه را روی فیسبوک خود منتشر کرده است.

سپس روشن شد که ثبت این سرعت در واقع نتیجه یک اشتباه سامانه کد گذاری پلیس بوده است. کامپیوتر پلیس همچنین برای محاسبه و تذکر دادن سرعت مجاز به راننده،‌ به شکل خودکار مقدار مشخصی از سرعت ثبت شده کم کرده و سرعت مجاز را هم ۶۵۴ کیلومتر بر ساعت نوشته است!

وبسایت هفت صبح: یک رادار پلیس راهنمایی و رانندگی در بلژیک سرعت غیرمجاز یک خودرو را ۶۹۶ کیلومتر بر ساعت ثبت کرد.

——————-

خبرگزاری فارس، فرشاد احمدزاده بازیکن تیم پرسپولیس بعد از بازی با الجزیره که در ابوظبی برگزار شد از ناحیه مچ پا با مصدومیتی روبرو شد به طوری که بعد از بازی زیر نظر کادر پزشکی به یخ درمانی پرداخت
تیم پرسپولیس در بازی رفت مقابل الجزیره با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد و برای صعود به مرحله بعد نیاز به برد در این بازی دارد.

این در حالی است که مصدومیت این بازیکن حاد نیست و احمدزاده قادر است تیم پرسپولیس را در بازی برگشت مقابل الجزیره که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود همراهی کند.

خبرگزاری فارس، فرشاد احمدزاده بازیکن تیم پرسپولیس بعد از بازی با الجزیره که در ابوظبی برگزار شد از ناحیه مچ پا با مصدومیتی روبرو شد به طوری که بعد از بازی زیر نظر کادر پزشکی به یخ درمانی پرداخت.

درباره ی back118

همچنین ببینید

بازیکنان رئال از تصمیم رونالدو باخبر بودند + مشاهده یک جفت پلنگ ایرانی در خلخال – اتوبار جهان

خبرگزاری فارس: روزنامه مارکا اسپانیا خبر داد که کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *