سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / سپنتا: نوشدارو پس از مرگ سهراب؟! + پروفسور؛ دقیق مثل ساعت سوئیسی – اتوبار جهان

سپنتا: نوشدارو پس از مرگ سهراب؟! + پروفسور؛ دقیق مثل ساعت سوئیسی – اتوبار جهان

خبرآنلاین: سپنتا نیکنام در توییتی، خواستار رسیدگی به حق خود به عنوان منتخب مردم یزد در شورای شهر شد.

سپنتا نیکنام، عضو زرتشتی شورای شهر یزد که انتخاب او با رای مردم، بعدتر با چالشی به دلیل دین او مواجه شد و هنوز مشخص نیست بتواند عضوی از شورای شهر باشد یا نه، در توییتی نوشت: من و همکیشانم مانند دیگر ایرانیان حق مشارکت برای توسعه میهنمان داریم
سپنتا: نوشدارو پس از مرگ سهراب؟!

خبرآنلاین: سپنتا نیکنام در توییتی، خواستار رسیدگی به حق خود به عنوان منتخب مردم یزد در شورای شهر شد.

سپنتا نیکنام، عضو زرتشتی شورای شهر یزد که انتخاب او با رای مردم، بعدتر با چالشی به دلیل دین او مواجه شد و هنوز مشخص نیست بتواند عضوی از شورای شهر باشد یا نه، در توییتی نوشت: من و همکیشانم مانند دیگر ایرانیان حق مشارکت برای توسعه میهنمان داریم. حقی که از آرای مرم که بهترین عیار مصلحت است برآمده است.

امیدوارم مجمع محترم تشخیص مصلحت، تا مهلت شش ماهه به سر نیامده، بر رای مردم شریف یزد صحه بگذارد. ممکن است تعلل در بررسی این پرونده، نوشدارو پس از مرگ سهراب شود.

——————-

ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ به نظم و انضباط اعتقاد ویژه ای دارد و تیم پرسپولیس را نیز بر پایه همین اصول، هدایت می کند
ورزش سه: برانکو ایوانکوویچ به نظم و انضباط اعتقاد ویژه ای دارد و تیم پرسپولیس را نیز بر پایه همین اصول، هدایت می کند. از زمان حضورش به عنوان دستیار در تیم بلاژوویچ او را به عنوان یک مربی منظم و با دیسیپلین می شناسیم. کسی که همه کارهایش به موقع است، به همه احترام می گذارد، حرفی خارج از چارچوب نمی زند و در نهایت به اصول و فلسفه اش پایبند است.

اینچنین مربی ای، بهترین گزینه برای پرسپولیس بحران زده و پرحاشیه بود. تیمی که هر روز یک جنگ و جدل در آن رخ می داد و حاشیه جدید به وجود می آمد. اما از وقتی پروفسور سکان هدایت این تیم را به دست گرفت، حواشی رخت بستند و پرسپولیس هم منظم ترین تیم ایرانی شد.

اولین تمرین سرخ ها در دربی با تاخیری چند دقیقه ای همراه بود و همین موضوع، عصبانیت شدید ایوانکوویچ را به همراه داشت تا روز بعدی، همه بازیکنان به موقع و سر زمان موعود، به تمرین بیایند.

برانکو روی نظم بازیکنانش در تمرینات نیز بسیار حساس است. حضور به موقع آن ها در جلسات تمرینی، امتیاز ویژه ای برایشان در نزد برانکو ایجاد می کند و پس از ۳ سال، آن ها بهتر از هرکسی به این موضوع واقف هستند.

اگر از دوران دوربین های سیاه و سفید بگذریم، این پرسپولیس مدرن ترین، منظم ترین و در مجموع بهترین پرسپولیس تاریخ است که به دست پروفسور ایوانکوویچ ساخته شده است.

درباره ی back118

همچنین ببینید

+ – اتوبار جهان

——————-

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *